Karta paliwowa dla małej firmy - Moyl

Jak obniżyć koszty tankowania?

W obliczu dynamicznie rosnących cen paliwa, każdy z kierowców z dużym stresem przygląda się coraz większym wydatkom, które musi ponosić ze względu na specyfikę pracy czy wymóg częstego przemieszczenia się. Czy jesteśmy bezradni w takiej sytuacji? Czy jedynym rozwiązaniem jest pogodzenie się z wzrostami cen? Niekoniecznie, jeśli weźmiemy pod uwagę, ciekawe alternatywy oferowane na rynku. Jak obniżyć koszty tankowania za pomocą karty paliwowej? 

Kontynuuj czytanie

Skupy aut a obecny rynek motoryzacyjny

Samochód w obecnej dobie to powszechność i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Statystyki mówią, że na przeciętne gospodarstwo domowe przypadają dwa auta. Zresztą, widać to w naszym otoczeniu - rzeczywiście samochodów wokół jest sporo. Ulice i drogi coraz bardziej korkują się, bo przecież aut przybywa. I pomyśleć, że czterdzieści lat temu był to luksus, na który stać było nielicznych. Co więcej, trudno było kupić auto, nawet jeśli ktoś miał odpowiednie środki. Niektórzy pamiętają słynny system przedpłat na "maluchy" i nie tylko. Na szczęście to już przeszłość i nie ma co do niej wracać, wszak dzisiaj żyjemy w zupełnie innej rzeczywistości. Prawdę mówiąc, w obecnej dobie mamy nadmiar samochodów i tym samym problem z zanieczyszczeniem środowiska. Może samochody elektryczne to rzeczywiście szansa na ratunek dla matki-natury? Czas pokaże, ale miejmy nadzieję, że nie zginiemy marnie.

Kontynuuj czytanie

Kurs na operatora żurawia

Chcąc obsługiwać duże maszyny budowlane podczas pracy na terenie ważniejszych inwestycji trzeba przede wszystkim posiadać odpowiednie kompetencje w tej dziedzinie. Zaleca się, aby zrobić kurs na operatora żurawia. Specjaliści w tym fachu są stale poszukiwani na rynku pracy. Jak podnieść swoje kwalifikacje? Dlaczego to takie ważne? Warto zapoznać się z poniższymi szczegółami.

Kontynuuj czytanie

Męski problem stulejki - dlaczego nie należy zwlekać z jej leczeniem?

Stulejka to nic innego niż zwężenie napletka, które utrudnia jego zsuwanie. Najczęstsze są stulejki wrodzone, ale powstanie stulejki mogą wywołać również czynniki zewnętrzne. Należą do nich liszaj twardzinowy i zanikowy, zbliznowacenia powodowane przez siłowe odciąganie napletka, stany zapalne, cukrzyca czy nieprawidłowa higiena. Wyróżniamy generalnie dwa rodzaje stulejek:

Kontynuuj czytanie

Jakie wymagania należy spełnić, aby zostać kierowcą Bolta?

Zastanawiasz się jak spełnić się zawodowo i robić to co się kocha? Często stawiamy sobie za cel mieć prawo jazdy i nasuwa się pytanie co dalej? Marzysz o tym, aby być niezależnym i prowadzić własną działalność, a tym bardziej że uwielbiasz jeżdzić samochodem i jeszcze na tym zarobić. Otóż jest pewne rozwiązanie, od niedawna jest nowy zawód związany z kierowcą Bolta. I tutaj kolejne pytanie jak zostać kierowcą Bolta? Na początek trzeba dokonać odpowiednich formalności i spełnić wymagania. 

Kontynuuj czytanie

MX CARS