Skip to main content

Jak bezpieczenie kupić samochód używany?

Kupno samochodu używanego może być trudnym i stresującym procesem, zwłaszcza dla początkujących kierowców i osób, które mają z tą usługą do czynienia pierwszy raz. Aby uniknąć niepotrzebnych problemów i oszustw, ważne jest, aby podejść do tego z odpowiednią wiedzą i przygotowaniem. Poniżej znajdują się ważne porady dotyczące bezpiecznego kupna samochodu używanego.

Czytaj więcej

Co zrobić, kiedy auto nie nadaje się już do naprawy?

Zdarzają się sytuacje, gdy naprawa pojazdu okazuje się zbyt droga lub po prostu jest niemożliwa do zrealizowania. W takim momencie zadasz sobie pewnie pytanie: co dalej? Istnieje kilka możliwości, a jedną z nich jest sprzedaż pojazdu w jednym z wielu auto skupów, działających na terenie całej Polski.

Czytaj więcej

Kiedy można skorzystać z pomocy lawety?

Każdy samochód, poruszający się po drodze, może ulec kolizji. Skutki tego mogą być różne - niekiedy możliwe jest kontynuowanie jazdy, często jednak uszkodzenia wykluczają takie rozwiązanie. Również awaria auta może mieć podobny rezultat. Jedynym racjonalnym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji skorzystanie z usług pomocy drogowej, a w szczególności - z posiadanej przez firmę tego typu lawety.

Czytaj więcej