Kiedy można skorzystać z pomocy lawety?

Każdy samochód, poruszający się po drodze, może ulec kolizji. Skutki tego mogą być różne - niekiedy możliwe jest kontynuowanie jazdy, często jednak uszkodzenia wykluczają takie rozwiązanie. Również awaria auta może mieć podobny rezultat. Jedynym racjonalnym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji skorzystanie z usług pomocy drogowej, a w szczególności - z posiadanej przez firmę tego typu lawety.

Czytaj więcej

Wycena wartości samochodu w skupie aut - co jest brane pod uwagę?

Skupy pojazdów zaczynają cieszyć się coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli samochodów. Nic dziwnego, bo stwarzają one szansę szybkiej, bezpiecznej, a zarazem korzystnej transakcji i pozbycia się niechcianego już pojazdu. Zaproponowana w tego typu firmach cena może jednak różnić się od tej, której oczekuje właściciel. Jak przebiega wycena pojazdu w skupach samochodów używanych i jakie czynniki są brane pod uwagę?

Czytaj więcej

Korzyści ze sprzedaży samochodu w skupie aut

Większość właścicieli samochodów dochodzi do momentu, w którym zaczyna marzyć o nowym, lepszym modelu pojazdu. Przyczynić się do tego mogą różne sytuacje, jak chociażby zwiększona awaryjność starego auta, pojawienie się nowych członków rodziny, czy chęć posiadania samochodu z lepszym wyposażeniem i nowszej generacji. Niezależnie od przyczyny, sprzedaż używanego do tej pory samochodu, powinna nieco uzupełnić stan gotówki, przeznaczony na zakup nowego auta. Dlatego też coraz więcej osób skłania się w kierunku skupów samochodów używanych. To bezpieczna, a zarazem korzystna alternatywa dla prób samodzielnego poszukiwania zdecydowanego kupca.

Czytaj więcej

Jak dobrze sprzedać używany samochód?

Sprzedaż samochodu nie jest prostym zadaniem i dla wielu osób może stanowić poważne wyzwanie. Najczęściej ludzie myślą, że używany samochód najlepiej jest wystawić na sprzedaż za pomocą portalu internetowego. Czasem ogłoszenie nie przyciąga jednak zdecydowanych klientów, dlatego ludzie decydują się na oddanie samochodu do stacji demontażu. Jeżeli jednak auto jest sprawne, to lepiej jest skorzystać także z innych możliwości sprzedaży, ponieważ mogą one okazać się bardzo skuteczne i opłacalne. W tym artykule podpowiadamy jak dobrze sprzedać używany samochód.

Czytaj więcej

MX CARS